yükleniyor

Hakkımızda

izmir web tasarım

    Çağımızda internet kullanımının artmasıyla birlikte internet ortamı büyük bir pazar haline gelmiştir. Firmaların kendilerini tanıtabilmeleri şahıslar ve firmalar için verdikleri hizmet ve pazarladıkları ürünü etkin olarak sunabilmeleri için internet üzerinden tanıtımlarının iyi olması büyük bir önem taşımaktadır. İnternet üzerinde tanıtım yapılabilmesi için firmaların kedilerine ait web sayfalarının olması ve bu sitelerin profesyonelce hazırlanmış olması gereklidir. Profesyonelce hazırlanan bir web sitesi firmanın pazarladıkları ürün ya da vermiş oldukları hizmetin geniş kitlelere ulaşmasını sağlamaktadır. Geniş kitlelere hitap eden ve internette yer alan arama motorlarında üst sırada çıkan firmalar hedefledikleri kitlelere çok daha kolay ulaşabilirler. Firmalara ait web siteleri, firmayı en iyi şekilde tanıtarak firma müşterilerinin ve müşteri adaylarının firma hakkında doğru bilgi edinmesini sağlar ve yeni müşteri portföyü kazanılır.

    Reklam aracı olarak firmaların web sayfası hazırlığı profesyonel ellere bırakılmalıdır. Böylece görselliği ve içeriği açısından hedef alınan internet kullanıcılarına firmaların tüm özellikleri sağlıklı bir şekilde yansıtılabilsin ve sahip olunan internet müşterisinin değerlendirilmesi daha iyi ve verimli olabilsin. Aynı zamanda tasarlanan web sitesinin hızlı ve stabil çalışabilmesi siteye giren firma hakkında bilgi almak isteyen internet kullanıcısının sıkılma riskinide ortadan kaldıracaktır.

    izmir web tasarım olarak VM Ajans interaktif ortamda yer alan web sayfalarının sanki işletmelerin bir showroom'u veya şubesi gibi çalışmasını sağlayacaktır. Web sayfası yapılan firmalara dünyanın her yerinden kesintisiz ulaşım sağlandığından dolayı yeni müşteriler edinebilir ve aracılar ortadan kalktığı için müşterilerle direkt iletişim sağlanabilir. Firmanın tüm haberleri, kampanyaları ve duyuruları tüm dünyaya ulaşırken tüm bu hizmetin bedeli oldukça düşüktür.

    Web tasarımına başlamadan önce eğer mevcut bir alan adı yok ise firmaya uygun alan adı bulunarak internet üzerinde yerine ilk adımı atması sağlanır. Hedeflenen müşteri kitlesi belirlenir. Hedeflenen müşteri kitlesinin ihtiyaçları analiz edilir ve buna uygun çözüm önerileri geliştirilir. Bunların ışığı altında VM Ajans web tasarım izmir bir web sayfası projesi hazırlayıp sunar, karşılıklı fikir alışverişi yapılarak web sayfasının görünümü, genel konsepti, giriş sayfası ve tüm alt sayfalarının yapımına başlanır. Tasarlanan sayfanın web standartlarına uygun olarak kodlanması yapılarak tüm tarayıcılarda aynı ve sorunsuz şekilde görülmesi sağlanır. Site içerisinde kullanılacak görseller birlikte belirlenerek web sitesi içerisine entegrasyonu sağlanır.     

    Web üzerinde kullanılmak üzere arama motorlarında yer alacak anahtar kelimeler belirlenir ve tüm sayfalarda standartlara uygun olarak arama motorları optimizasyonu yapılır. Günümüzde sosyal ağların önemi oldukça açıktır. Tasarlanan web sayfalarını tüm sosyal ağlarla bağlantısının kurulması sitenin tanıtımı açısından oldukça önemlidir. Son olarak test yayınından geçirilen web sayfasının eksiklikleri tespit edilerek düzeltilir ve sorunsuz olarak web sayfası yayın hayatına başlar.

    Tasarlanan web sitesinin oluşturulması ve yayınlaması hedeflenen amacın yani iyi bir tanıtımın sadece birinci basamağıdır. İnternet kullanıcılarına kendini doğru ve etkin biçimde ifade eden web sayfasının ikinci önemli görevi başlar yani internet reklamcılığı. Arama motorlarına doğru anahtar kelimelerle kaydedilen web sitesi hedef müşteri tarafından ziyaret edildikçe üst sıralara yükselecektir ve bu da hedeflenen kitledeki insan sayısını arttıracaktır.

    VM Ajans web tasarım izmir, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilke edinen, sektörlerin bilişim ihtiyaçlarını yakından takip eden ve müşterine internet ortamında en uygun kurumsal kimliği yaratma amacı güden çalışmalarına devam etmektedir. Sektörde yer alan firmalar arasında en iyi olmak hedefiyle haraket eden VM Ajans, yaratıcılık ve kalite anlayışını sürekli yükselterek, sahip olduğu bilgi ve birikimi müşterilerine hizmet olarak yansıtmaktadır. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!